Sery topione w kubkach
Oferta Retail
Sery topione w kubkach
Kubki 130 g
Sery topione w kubkach Lactima to serki o delikatnie kremowej konsystencji, wyprodukowane z wysokiej jakości składników. Doskonale rozsmarowują się na pieczywie i mogą służyć jako baza do przygotowania wielu smakowitych potraw.
Emmentaler
| EAN: 5901126013507 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 846kJ/ 203 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 6,3 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,0 g |
Z szynką
| EAN: 5901126013521 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 839 kJ/ 202 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 5,9 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,0 g |
Ze śmietanką
| EAN: 5901126013552 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 804 kJ/ 193 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 4,8 g |
| Cukry | 3,5 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 2,0 g |
Ze szczypiorkiem
| EAN: 5901126013590 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 822 kJ/ 198 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 5,9 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 2,0 g |
Bez laktozy
| EAN: 5901126014009 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 778 kJ/ 187 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 13 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 2,0 g |
Gouda
| EAN: 5901126013514 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 846kJ/ 203 kcal |
| Tłuszcz | 14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 6,3 g |
| Cukry | 4,7 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,0 g |
Jeden produkt – wiele kulinarnych możliwości
Dzięki swojej formie i uniwersalnemu charakterowi sery topione w kubkach sprawdzają się w codziennym gotowaniu i szybkich przekąskach. To wygodne rozwiązanie do prostych dań oraz kuchennych inspiracji.
Zastosowanie / inspiracje
- smarowidło do różnego rodzaju pieczywa
- baza do sosów (makaron, warzywa, mięso)
- dipy do nachosów i warzyw
- dodatek do zup-kremów
kremowa konsystencja
łatwe do smarowania i mieszania
wygodne w użyciu opakowanie
Dane logistyczne
PRODUKT
Emmentaler, z Szynką, ze Śmietanką, ze Szczypiorkiem, Bez laktozy
OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE
130 g
OPAKOWANIE ZBIORCZE SZT.
12 (1,56 kg)
ILOŚĆ KARTONÓW NA PALECIE
228 (355,68 kg)
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
4 miesiące