Produkty topione w osłonkach
Oferta Retail
Produkty topione w osłonkach
Osłonki 100 g
Produkty seropodobne w osłonkach Lactima powstają na bazie tradycyjnego topienia serów twarogowych i dojrzewających, z dodatkiem tłuszczów roślinnych i mlecznych oraz starannie dobranych składników smakowych. Charakteryzują się lekką, gładką konsystencją i uniwersalnym zastosowaniem.
Toplander
| EAN: 5901126000484 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 941 kJ/ 227 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 2,3 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 2,5 g |
Ze szczypiorkiem
| EAN: 5901126000866 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 941 kJ/ 227 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 2,3 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 2,5 g |
Z papryką
| EAN: 5901126000491 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 951 kJ/ 230 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 2,8 g |
| Cukry | 0,8 g |
| Białko | 9,6 g |
| Sól | 2,5 g2,5 g |
Z pieczarkami
| EAN: 5901126000514 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 941 kJ/ 227 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 2,3 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Białko | 9,5 g |
| Sól | 2,5 g |
Z szynką
| EAN: 5901126000507 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 951 kJ/ 230 kcal |
| Tłuszcz | 20 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 2,4 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Białko | 10 g |
| Sól | 2,5 g |
Lekka konsystencja, wiele zastosowań
Dzięki odpowiedniej technologii produkcji oraz skutecznej pasteryzacji produkty w osłonkach zachowują trwałość, smak i stabilną jakość. Forma osłonki ułatwia porcjowanie i wygodne użycie w codziennej kuchni.
Zastosowanie / inspiracje
- smarowanie pieczywa
- dodatek do ciepłych i zimnych potraw
- element codziennych posiłków
optymalna porcja
do jednorazowego użycia
łatwe
do smarowania
różnorodność
wariantów smakowych
Dane logistyczne
PRODUKT
Toplander, ze Szczypiorkiem, z Papryką, z Pieczarkami, z Szynką
OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE
100 g
OPAKOWANIE ZBIORCZE SZT.
240 (480 kg)
ILOŚĆ KARTONÓW NA PALECIE
60 (600 kg)
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
4 miesiące