Sery topione w kostkach
Oferta Retail
Sery topione w kostkach
Kostki 100 g
Sery topione w kostkach to najbardziej klasyczna forma sera topionego. Od lat cenione za smak, trwałość i uniwersalne zastosowanie, dostarczają łatwo przyswajalnych składników odżywczych, takich jak białko, wapń i fosfor.
Gouda
| EAN: 5901126013811 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 954 kJ/ 229 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 4,3 g |
| Cukry | 3,0 g |
| Białko | 17 g |
| Sól | 2,5 g |
O smaku śmietankowym
| EAN: 5901126007322 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 907 kJ /218 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 6,5 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 2,5 g |
Z szynką
| EAN: 5901126011749 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 958 kJ/ 230 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 5,5 g |
| Cukry | 2,3 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 2,5 g |
Z papryką
| EAN: 5901126013910 | |
| Wartość energetyczna (w 100g produktu) | 903 kJ/217 kcal |
| Tłuszcz | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Węglowodany | 5,3 g |
| Cukry | 4,8 g |
| Białko | 13 g |
| Sól | 2,5 g |
Najlepszy wybór do gotowania i dań na ciepło
Dzięki starannie dobranym surowcom, procesowi pasteryzacji i pakowaniu „na gorąco”, sery w kostkach zachowują jakość i sprawdzają się w kuchni wszędzie tam, gdzie liczy się smak i funkcjonalność.
Zastosowanie / inspiracje
- sosy serowe i fondue
- dodatek do zup (zagęszczanie)
- zapiekanki i dania z piekarnika
- makarony i risotto
klasyczna,
uniwersalna forma
trwałość
i stabilna jakość
idealne
do obróbki cieplnej
Dane logistyczne
PRODUKT
Gouda, O smaku śmietankowym, Z szynką, Z papryką
OPAKOWANIE JEDNOSTKOWE
100 g
OPAKOWANIE ZBIORCZE SZT.
100 (10 kg)
ILOŚĆ KARTONÓW NA PALECIE
60 (600 kg)
TERMIN PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA
4 miesiące