O nas

LACTIMA Sp. z o.o. to obecnie jeden z wiodących producentów serów topionych w kraju, o silnej pozycji w kraju i za granicą. Siedziba firmy znajduje się w Morągu pośród warmińsko – mazurskich jezior. W 1992 roku firma jako pierwsza wprowadziła na rynek sery topione w plasterkach pakowane wyjątkową technologią w środowisku gazów ochronnych i z indywidualnym pakowaniem. W kolejnych latach rozbudowywała swoje portfolio i obecnie jest producentem posiadającym najszerszy asortyment serów topionych w kraju pod względem rodzaju i wielkości opakowania.

Firma oferuje: sery topione w plasterkach, krążkach, kostkach, osłonkach, dipy serowe i  sery w kubeczkach do smarowania. Posiada też innowacyjne sery topione i sosy serowe w praktycznych saszetkach. Dodatkowo wszystkie grupy serów produkowane są w wielu wariantach smakowych. Oferta zawiera również masło, margarynę i mix tłuszczowy w małych opakowaniach do cateringu.
Sery topione to niezastąpione składniki kanapek, tostów, burgerów, sosów, zapiekanek oraz dań mięsnych. W domu, w szkole, w pracy, na wycieczkach – poręczne opakowania czynią je praktyczną przekąską.
W produkcji swoich wyrobów Lactima stosuje najnowocześniejsze technologie i starannie dobrane surowce najwyższej jakości. Firma pracuje zgodnie z systemami zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2015 oraz PN-EN ISO 22000:2018. Swoje wyroby sprzedaje w Europie, Afryce, w obu Amerykach, a także na Bliskim i Dalekim Wschodzie.

LACTIMA Sp. z o.o. jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Olsztynie VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000111384. Wysokość kapitału zakładowego spółki wynosi 50 000,00 zł.
Zapraszamy do współpracy.