Pod koniec 2018 roku na rynku pojawiły się pierwsze produkty LACTIMA, w nowej odświeżonej szacie graficznej. Pierwsze na półkach sklepowych w nowej odsłonie pojawiły się sery topione w krążku. Razem z początkiem roku dołącza do nich cała linia serów topionych w plastrach. Wszystkie linie produktowe są obecnie spójne, a same opakowania są nowoczesne z bardzo jasnym przekazem.
Odświeżeniu wizerunku będzie towarzyszyć intensywna kampania promocyjna.
Serowe plasterki LACTIMA idealnie komponują się z kanapkami, zapiekankami czy aromatycznymi tostami. Nadają się także do przygotowania bardziej wymyślnych dań takich jak francuskie omlety z  jajkiem sadzonym i szczypiorkiem, czy tortille z kurczakiem i świeżymi warzywami.
Podstawowa gama serów topionych  w plasterkach LACTIMA to osiem produktów: Gouda, Toast, Emmentaler, Cheddar,  Z Mozzarellą, Ze szczypiorkiem, Z Szynką , Z Salami.
https://lactima.pl/oferta/sery-topione-w-plasterkach/
Każde opakowanie zawiera osiem indywidualnie zafoliowanych plasterków, dzięki czemu po otwarciu plastry są lśniące, nie tracąc swojego smaku i aromatu. Funkcja wielokrotnego otwierania pozwala na przedłużenie świeżości podczas przechowywania w lodówce. Opakowanie bez problemu mieści się w torebce, teczce czy plecaku, dzięki temu sery topione w plastrach  mogą być podstawą drugiego śniadania, oraz innych przygotowywanych poza domem posiłków.